Hakkımızda

tr filo oto kiralama

Tr Filo Kiralama Olarak ;

Hedefimiz TÜRKİYE genelinde yerli sermaye ile birden fazla ofis ile tüm illerimizde kesintisiz hizmet vermek. 2009 yılında kurulan TR FİLO tamamen 3 kardeşin yerli sermayesi ile sıfırdan bu günlere gelmiştir.TR Filo CEO’su Özgür ACAR hedeflerinin tamamının ülke istihdamı için olduğunu ve gelecek için herşeye hazırlıklı olduklarını belirtmişlerdir.

Sistematik çalışarak tüm istek ve arzuları eksiksiz karşılayan TR FİLO firması bünyesi bulunan 350’den fazla arabası ile ANKARA ilinde hem filo hem günlük araç kiralama hizmetini sunmaktadır.

Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun en yeni otomobiller ve en iyi kiralama koşullarını, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Globalleşen dünyanın globalleşen ihtiyaçları, günümüzde araç kiralamayı hayatımızın bir parçası haline getirmektedir. Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin araç ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, her sınıf araç ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamaktadır. Araçlarımız temizlikleri yapılmış olarak bulunduğunuz yere teslim veya dilediğiniz yerden teslim alma gibi değişik alternatifleri de size sunmaktadır,

Kiraladığınız aracımızı dilediğiniz yerden firmamıza teslim edebilirsiniz, ayrıca yabancı dil bilen (Almanca, İngilizce) şoförlerimiz ile transfer hizmetinizdeyiz.

Eryaman Oto Kiralama, Etimesgut Oto Kiralama, Sincan Oto Kiralama, Batıkent Oto Kiralama

Misyonumuz TR FİLO

Yapacaklarımız ve yaptıklarımız …

Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını, ANKARA ve TÜRKİYE genelinde karşılayan firmamız, iş ortakları ve toplum için değer oluşturarak sürekli gelişen kurumsal, gelişen ve güvenilir bir hizmet şirketidir.

Vizyonumuz TR FİLO

Firmamızın izleyeceği yollar.

Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık oluşturarak en fazla ve en kaliteli araç filosuna sahip şirket olmak, firmamızın hedefidir.

Oto kiralama sektöründe TR FİLO olarak hep en iyiyi aldık, hiçbir zamanda yaptıklarımızla yetinmedik. Güvenin dünyada sahip olunacak en zor şey olduğunu bilerek insanların güvenini kazandık. Kiralık oto sektöründe hızla yükselmeye başladık.

Müşteri güvenini kazanmanın önemini çok iyi bilen firmamız, güven kaybetmektense para kaybetmeyi göze almış, yılların tecrübesiyle hep sizin istekleriniz doğrultusunda bu üst seviyeye gelmiştir.

Günümüzde her firmanın faaliyet alanlarına göre farklı seçeneklerde araç ihtiyaçları vardır. Araç satın almak firmalar için yeni finansal kaynaklar bulmak demektir. Müşterileri adına, araç ihtiyaçlarını talepler doğrultusunda çok kısa sürede çözmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Peki Şimdi Araba Kiralamaya Ne Dersiniz ?

En kolay ve en pratik çözüm ortağınız olmaya hazırız.

7/24 Destek Hattı: +90 312 502 12 22